Skype & MSN gesprekken opnemen / afluisteren nu onopvallend mogelijk!

  • 19 feb. 2014

Het opnemen van Skype / MSN gesprekken is nu ook voor een ieder onopvallend mogelijk zodat u bijvoorbeeld de skype /msn gesprekken van uw kinderen kunt afluisteren. Onze nieuwste versie spy software heeft namelijk een onopvallende opname functie waarmee alle gesprekken die worden gevoerd met Skype, MSN of een ander chat programma kunnen worden opgenomen.

skype opnemen / afluisteren

 

Hoe werkt het opnemen / afluisteren van Skype / MSN:
De software die het opnemen van Skype / MSN gesprekken mogelijk maakt wordt door ons verkocht op een USB stick waar speciale spy software op staat. Deze software dient geïnstalleerd te worden op de computer waar de skype / msn gesprekken op worden gevoerd. De software werkt geheel onopvallend en aan niets is te zien dat deze software werkt op de computer. Zodra de microfoon en/ of speakers van de computer of laptop wordt gebruikt zal de spy software de bestanden opslaan als .Wav bestanden in een verborgen map op de computer. U plaats vervolgens na enige tijd de USB stick met de spy sofware weer in de computer en download zo alle skype / msn gesprekken die zijn gevoerd sinds u de software heeft geïnstalleerd en kunt deze vervolgens met een standaard media player afspelen.

 

Overige spy functies Skype / MSN afluister software:
Buiten de de mogelijkheid tot het opnemen van Skype en MSN gesprekken kan seze spy software nog veel meer informatie registreren zoals:

- Geluiden in de omgeving van de computer
- Audio opname werkt op geluidsdetectie
- Alle toetsaanslagen met tijd / datum stempel
- Maakt screenshots met ingestelde interval

 

Hoe de skype afluister software installeren:
1. U start de computer op waar u de Skype spy software wilt installeren. (Het is noodzakelijk dat u rechten heeft om software te installeren op de computer)

2. U sluit de USB stick aan op de computer, waarna automatisch een installatie programma zal starten. Tijdens de installatie kunt u aangeven of u screenshots gemaakt wilt hebben enkel bij bepaalde woorden of met een bepaalde interval (b.v. elke 15 seconden). Ook stelt u hierin of u gebruik wenst te maken van de audio bug functie en selecteert de door de computer gebruikte microfoon en speakers.

3. U verwijderd de USB stick en de geïnstalleerde software zal vanaf dat moment alle ingetypte woorden, bezochte websites en screenshots volgens de door u  beveiligd opslaan. De bestanden zijn dus niet door een andere gebruiker te vinden en door de speciale encryptie zeker niet te lezen!

4. Wanneer u de informatie van de computer wilt bekijken, de USB stick weer aansluiten op de computer. Alle op de computer opgeslagen informatie zal nu worden overgezet naar de keylog USB stick en van de computer worden verwijderd.  Doordat wij de stick leveren met een 8 GB geheugen kunt u weken informatie erop downloaden.

 

Skype / MSN opname spy software kopen:

Bekijk hier de productpagina van onze nieuwste Spy software Stick

 

Bekijk hier alle Spy Software producten

 


 

Delen: